Witaj, Gościu. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Regulamin  (Przeczytany 13806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sunky

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Regulamin
« dnia: 09 Sierpień 2012, 19:28:13 »
Regulamin

1. Szacunek należy się wszystkim użytkownikom, nawet początkującym.
2. Administracja oraz moderatorzy mają prawo w dowolnym czasie usuwać i modyfikować wszelkie treści umieszczone na forum.
3. Przed założeniem tematu sprawdź czy nie ma już podobnego.
4. Nazwa tematu powinna odzwierciedlać jego zawartość.
5. Postaraj się stosować do zasad interpunkcji, a także ortografii.
6. Nie spamuj, posty typu "odświeżam", "thx", "zgadzam sie" czy sama buźka będą wyrzucone do kosza.
7. Nie stosuj tylko wielkich liter w nazwie tematu jak i w jego treści, nie można także pisać tylko znaczkami (np. zamiast a - @).
8. Nie przeklinaj, nie obrażaj innych i nie wyśmiewaj użytkowników. Pamiętaj, że każdy ma prawo do swojego zdania.
9. Niewolno pisać kilku postów pod rząd(zamiast tego użyj opcji modyfikuj), chyba, że ma to logiczne wyjaśnienie.
10. Zakazuje się reklamowania innych stron oraz umieszczania linków referencyjnych, jeżeli administracja lub moderator uzna za stosowne tego typu treści będą usuwane bądź moderowane, zarówno w postach jak i profilach użytkowników.
11. Nie umieszczaj treści wulgarnych, pornograficznych, nawołujących do rasizmu, faszyzmu, skierowanych przeciwko jakiejś grupie ludzi, zawierających skrajne poglądy oraz łamiących Polskie, Europejskie lub międzynarodowe prawo.
12. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści, które umieszcza na forum i w całym portalu.
13. Nie wolno podszywać się pod innych użytkowników lub pod administrację, nie wolno również z premedytacją wybierać podobnej Nazwy użytkownika.
14. Nie można zakładać kilku kont, jedna osoba może założyć tylko jedno konto w naszym serwisie.
15. Administracja i moderatorzy nie są wstanie cały czas kontrolować wszystkich treści na forum, dlatego też nie może na bieżąco usuwać treści łamiących regulamin.
16. Czerwony kolor na forum przeznaczony jest dla administracji, a zielony dla moderatorów, dlatego nie należy używać tych kolorów na forum.
17. Administracja może wysyłać e-maile, które mogą mieć charakter informacyjny, reklamowy oraz powiadomień do zarejestrowanych użytkowników. Możesz wyłączyć otrzymywania e-maili od administracji logując się na stronie, później klikając "Profil", następnie "Modyfikuj Profil" i "Powiadomienia" oraz odznaczając "Otrzymuj e-maile od administracji, mogą one mieć charakter informacyjny, reklamowy oraz powiadomień." po czym należy potwierdzić zmiany klikając "Zachowaj ustawienia".
18. Za łamanie regulaminu mogą zostać nałożone kary, są to między innymi Ban nałożony na konto lub na IP, ostrzeżenie czy edycja lub usunięcie wiadomości.
19. Ostrzeżenia są nakładane na zarejestrowanych użytkowników i są wyrażone w procentach. Od 30% użytkownik jest obserwowany, od 60% wiadomości użytkownika są moderowane, a od 70% użytkownik nie może pisać wiadomości. Co 24 godziny redukowany jest 1%, oznacza to, że jeżeli użytkownik dostał 100% przez 30 dni nie może pisać wiadomości, później przez 10 kolejnych dni jego wiadomości są moderowane.
20. Jeżeli rozwiązanie jakiejś sprawy nie jest zawarte w niniejszym Regulaminie za każdym razem decyzję podejmuje indywidualnie administracja.
21. Regulamin, w każdej chwili może zostać zmieniony i obowiązuje od dnia jego publikacji w tym miejscu.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2012, 23:27:27 wysłana przez Sunky »